English Editing

English Editing

English Editing, metinlerdeki belirsizlikleri gidermek ve tutarlılık sağlamak amacıyla cümle ve dil bilgisi yapıları, zaman dizilimi, kelime seçimi ve yazım hataları (imla, yazım yanlışları, noktalama ve dil bilgisi) gibi unsurlarda düzenlemeler yapılmasını içeren bir editörlük hizmetidir. Bu hizmet, metin içi tutarlılığın yanı sıra anlatım bozukluklarını gidermeyi de amaçlar. İngilizce Kontrol, İngilizce Redaksiyon, İngilizce Düzenleme, English Copy Editing gibi çeşitli adlarla da bilinir.

English Editing

Bu hizmet kapsamında;

Amaç: Metni daha anlaşılır, tutarlı ve akıcı hale getirmektir.
Odak: Anlatım ve ifade tutarlılığı, cümle yapıları ve akademik üsluba odaklanır.
Esere Katkı: Metnin anlaşılırlığını artırarak eserin genel kalitesine katkı sağlar.
Zamanlama: Yazım sürecinin sonunda veya “Dergiye Gönderme” aşamasında uygulanabilir.

📜

Ücretsiz Sertifika

Tüm editörlük hizmetlerimiz için ücretsiz sertifika (Certificate of English Editing) verilmektedir. Sunduğumuz sertifikalar uluslararası geçerlidir. Ayrıca sertifikalarımızın online doğrulama (verification) özelliği bulunmaktadır.

Detaylar için tıklayınız

🛡️

Garanti Veriyoruz

Sunduğumuz editörlük hizmetlerinin kalitesine güveniyoruz. Tüm Editörlük hizmetlerimiz %100 garanti kapsamındadır. Eleştiri alan dosyalar için, ücretsiz olarak yeniden inceleme garantisi veriyoruz.

Detaylar için tıklayınız

👩‍🎓

Uzman Editörler

Editörlerimiz genellikle doktora derecesine sahip ve akademik olarak eğitimli olup İngilizce düzenleme (English Editing) alanında uzmanlaşmış profesyonellerdir. Alanında uzman editörlerimizle yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz.

Detaylar için tıklayınız

Ücretsiz Fiyat Teklifi İstemek için hemen tıklayın!

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Proofreading

English Proofreading (İngilizce Son Okuma), metinde noktalama hataları ve yazım yanlışlarının düzeltilmesi (spelling, typos, punctuation, and grammar) basit dil bilgisi hataları düzeltilir.
Detaylar için tıklayınız

Native Speaker Editing

Native English Speaker Kontrolü, English Editing & Proofreading düzeltmelerin anadili İngilizce olan bir Editör tarafından sunulduğu bir editörlük hizmetidir.
Detaylar için tıklayınız

Akademik çeviri

Alanında uzman çevirmenlerimizle Türkçe ve İngilizce dilleri arasından akademik çeviri hizmeti sunuyoruz.
Detaylar için tıklayınız

İlgili BLOG yazılarımız

Editing mi Proofreading mi

Editing mi Proofreading mi?

English Editing ve English Proofreading arasındaki fark, birçok kişi için karışık olabilir. Bu yazımızda, sizin için en uygun editörlük hizmetini seçmenize yardımcı olacak bir rehber sunuyoruz.

Detaylar için tıklayınız

Akademik Editörlük Niçin Önemlidir?

Akademik Editörlük Niçin Önemlidir?

Bilimsel çalışmaların etkili ve anlaşılır şekilde ifade edilmesi, yazar ve okuyucu için faydalıdır. Editörlük hizmetleri, metnin dil ve ifade kalitesini artırarak akademik çalışmalara katkı sunar.

Detaylar için tıklayınız


iPeak Academy Yayıncılık Limited Şirketi
WhatsApp : 0 (533) 159 74 50
Telefon : 0 (212) 993 17 60
e-posta : [email protected]