Hizmet Garantisi

Akademik EDİTÖR HİZMET GARANTİSİ

Akademik Editör olarak, sunduğumuz Editörlük hizmetlerinin kalitesine güveniyoruz. Bu nedenle, sunduğumuz hizmetlerimiz eleştiri alması durumunda ücretsiz olarak yeniden inceleme garantisi sunuyoruz. Garanti Koşullarımızın detayları aşağıda sıralanmıştır:

1. Garanti Kapsamı: Eğer derginin editörü, hakemleri veya dil ekibi tarafından düzenleme hizmetimizin yetersiz olduğu belirtilirse, dosyanızı ücretsiz olarak yeniden kontrol eder ve güncel tarihli yeni bir sertifika oluştururuz.

2. Garanti Süresi: Tüm düzenleme hizmetlerimiz 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Bu süre içinde, yazarlarımız garanti koşullarını en fazla 3 defa kullanabilir.

3. Teslimat Süresi: Garanti kapsamında yeniden incelenecek bir makalenin teslim süresi, iş yoğunluğumuz göz önünde bulundurularak mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

4. Hizmet Türü ve Dosya Değiştirme Talebi: Garanti, yalnızca alınan hizmet türü için geçerlidir. Örneğin, En2 English Editing hizmeti için verilen garantide yine aynı hizmet sunulur.

5. Yönlendirme Yapan Dergi Yorumları: Yönlendirme yapan veya editörlük firmalarıyla doğrudan ilişkili olan dergilerin görüşleri, nihai karar verilmeden önce değerlendirilir. Özel bir Editing & Proofreading kuruluşuna açık bir şekilde yönlendirme yapan dergilerin editörlük hizmetini yetersiz görmesi durumunda, nihai karar Akademik Editör’ün incelemesi sonrasında verilir.

6. Garanti Kapsamı Değiştirilemez veya Devredilemez: Garanti kapsamında yeniden incelenecek bir dosyanın yerine farklı bir dosya veya başka birisine ait dosya ile değiştirilemez. Yetersiz bulunan dosya incelenir.

7. Hizmet veya Dosya Değiştirme Talebi: Yazar hizmet türünü veya dosyayı değiştirme talebinde bulunursa, nihai karar Akademik Editör’ün inisiyatifindedir ve ek ücret talep edilebilir.

Garanti Koşullarından Nasıl Yararlanabilirim?

Garanti hizmetinden yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edin:

1. Talep Numarası ile birlikte [email protected] adresine e-posta gönderin.

2. E-postanızın içeriğinde, dergiden gelen dil eleştirilerinin bulunduğu ilgili kısım veya hakem görüşlerinin tamamını ekleyin.

3. Dergiye submit edilen dosyayı e-postanıza ek olarak gönderin.

Hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir ve sizin memnuniyetiniz için elimizden geleni yapmaya hazırız.