İş Başvurusu

Merhaba,

Akademik Editör, Türkçe ve İngilizce Akademik Editörlük hizmetleri sunan tecrübeli editörlük firmadır. Aynı zamanda akademik çeviri hizmeti de sunmaktadır. Aşağıdaki pozisyonlarda çalışacak deneyimli freelancer’lara ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer bu pozisyonlarla ilgileniyorsanız, lütfen İş Başvuru Formu, özgeçmişinizi ve örnek bir çalışmanızı [email protected] adresine gönderiniz.

English Editing : İngilizce akademik metinlerin Editing’i konusunda en az 2 yıl deneyimli, minimum yüksek lisans mezunu Freelancer alımı yapılmaktadır.

English Proofreading: İngilizce akademik metinlerin Proofreading’i konusunda en az 2 yıl deneyimli, minimum yüksek lisans mezunu Freelancer alımı yapılmaktadır.

Redaksiyon: Türkçe akademik metinlerin redaksiyonu konusunda en az 2 yıl deneyimli, minimum yüksek lisans mezunu Freelancer alımı yapılmaktadır.

Akademik Çeviri: Türkçe-İngilizce dilleri arasında akademik metinlerin çevirisi konusunda en az 3 yıl deneyimli, minimum yüksek lisans mezunu Freelancer alımı yapılmaktadır.

Formatlama: Makalenin dergi yazım kılavuza göre, tezlerin ise enstitü yazım kılavuza göre biçimlendirilmesi konusunda deneyimli, üst düzey Word bilgisine sahip en az yüksek lisans mezunu Freelancer alımı yapılmaktadır.

Hemen Sorun!
WhatsApp İletişim Hattı
Merhaba,

Akademik EDİTÖR'e doğrudan soru sorabileceğiniz WhatsApp Hattımıza hoş geldiniz.