İş Başvurusu

Merhaba,

Akademik Editör, Türkçe ve İngilizce Akademik Editörlük hizmetleri sunan deneyimli bir editörlük firmadır. Ayrıca, akademik çeviri hizmeti de sunmaktayız. Şu pozisyonlarda çalışmak isteyen deneyimli serbest çalışanlara (freelancerlara) ihtiyacımız bulunmaktadır. Eğer bu pozisyonlarla ilgileniyorsanız, lütfen İş Başvuru Formu‘nu doldurun, özgeçmişinizi ekleyin ve örnek bir çalışmanızı [email protected] adresine gönderin.

English Editing : İngilizce akademik metinlerin Editing’i konusunda en az 2 yıl deneyime sahip ve minimum yüksek lisans mezunu (tercihen doktoralı) freelancerlar arıyoruz.

English Proofreading: İngilizce akademik metinlerin Proofreading’i konusunda en az 2 yıl deneyime sahip ve minimum yüksek lisans mezunu (tercihen doktoralı) freelancerlar arıyoruz.

Redaksiyon: Türkçe akademik metinlerin redaksiyonu konusunda en az 2 yıl deneyime sahip ve minimum yüksek lisans mezunu freelancerlar arıyoruz.

Akademik Çeviri: Türkçe-İngilizce dilleri arasında akademik metinlerin çevirisi konusunda en az 3 yıl deneyimli ve minimum yüksek lisans mezunu freelancerlar arıyoruz.

Formatlama: Makalenin dergi yazım kılavuzuna uygun veya tezlerin enstitü yazım kılavuzuna uygun olarak formatlanması/biçimlendirilmesi konusunda deneyimli, üst düzey Word bilgisine sahip en az yüksek lisans mezunu freelancer arıyoruz.