Nasıl Çalışırız

1) FİYAT TEKLİFİ İSTEYİN

Öncelikle “Fiyat Teklifi İste” formunu kullanarak hangi hizmeti almak istediğinizi bize bildiriyor ve bizden fiyat teklifi istiyorsunuz. Fiyat teklifi için zorunlu olmasa da çalışılacak dosyayı bize göndermenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca çalışma ile ilgili bize iletmek istediğiniz herhangi bir not varsa lütfen o nu da mesaj olarak iletiniz. Fiyat Teklifi istemek için lütfen buraya tıklayınız.

2) SİZE TEKLİFİMİZİ SUNALIM

Sizden aldığımız bilgilere göre eposta adresinize fiyat teklifimizi iletiyoruz. Bu fiyat teklifini ayrıca Kullanıcı Oturumuna girerek de öğrenebilirsiniz. Fiyat teklimizde istemiş olduğunuz çalışmanın özellikleri, fiyat, süre ve diğer detaylar bulunmaktadır.

3) ONAYINIZI ALIYORUZ

Eğer fiyat teklifimizi kabul ediyorsanız panel sistemi üzerinden kredi kartı ile veya havale/EFT seçenekleriyle kolayca ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sonrası dosyanızı alanında uzman ekibimize yönlendiriyoruz. Eğer ihtiyaç duyarsanız panel üzerinden yöneticiye veya dosyanız üzerinde çalışan iş arkadaşımıza soru sorabilirsiniz.

4) ÇALIŞMAYI TAMAMLIYORUZ

Çalışmanız tamamlandıktan sonra dosyanızı panel sistemine yüklüyoruz ve eposta ile sizi haberdar ediyoruz. Eğer istekleriniz varsa veya istenilen hizmeti almadığınızı düşünüyorsanız, LÜTFEN HEMEN TEKRAR BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

“FİYAT TEKLİFİ İSTE”mek için hemen tıklayın!

Yasemin BAŞLAR / Yönetici