Editör Profilimiz

Editör Profilimiz

Akademik Editör; akademisyenlerin İngilizce Editing ve Proofreading konularında ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunan uluslararası bir firmadır. Başarılı editörlük hizmetlerimiz, güçlü bir editör profilinin üzerine kuruludur ve artık İngiltere merkezli olarak tüm dünyaya hizmet vermektedir.

🎓

Doktoralı Editörler

Akademik metinler özel bir üslup gerektirir. Bu nedenle, neredeyse tüm editörlerimiz doktorasını tamamlamış ve çoğu İngiltere veya ABD gibi ülkelerde eğitim almış profesyonellerdir. Kaliteli sonuçlar için profesyonel editörlerle çalışıyoruz.

🎯

Alana Özgü Editör

Başarılı bir editörlük hizmeti için, editörün sadece akademik geçmişe sahip olması yeterli değildir. Aynı zamanda, metnin anlaşılması ve düzeltilmesi için ilgili alanda akademik çalışmalar yapmış editörlerle çalışmaktayız.

💬

İnteraktif İletişim

Kendi panel yazılımımız üzerinden, editör ile yazarın mesajlaşmasına olanak tanıyan interaktif bir sistemimiz bulunmaktadır. Bu sistem, özellikle English Editing alanında ihtiyaç duyulan durumlarda editörün yazara soru sorabilmesine imkan tanır.

Bazı BLOG yazılarımız

Editör kimdir?

Editör kimdir?

Metin düzeltme işlemi yapan editörlerin rolünü, niteliklerini ve çeşitli editörlük/redaksiyon alanlarında uzmanlık gereksinimleri için bu yazıyı okuyabilirsiniz

Detaylar için tıklayınız

Editör ve Redaktör

Editör ve Redaktör Hakkında

Editör ve Redaktör Hakkında: Blog yazısı, ‘editör’ ve ‘redaktör’ kavramlarının tanımlarını, işlevlerini ve bu iki rol arasındaki farkları açıklıyor, yayımcılık sektöründeki kullanımlarını ele alıyor.

Detaylar için tıklayınız

Akademik Editörlük Niçin Önemlidir?

Akademik Editörlük Niçin Önemlidir?

Bilimsel çalışmaların etkili ve anlaşılır şekilde ifade edilmesi, yazar ve okuyucu için faydalıdır. Editörlük hizmetleri, metnin dil ve ifade kalitesini artırarak akademik çalışmalara katkı sunar.

Detaylar için tıklayınız

Hemen Sorun!
WhatsApp İletişim Hattı
Merhaba,

Akademik EDİTÖR'e doğrudan soru sorabileceğiniz WhatsApp Hattımıza hoş geldiniz.